Tehotenské fotenie

Banská Bystrica, Liptovský Mikuláš.

Fotenie tehotných, tehotenské fotenie, pregnancy photo,  fotenie tehulky, fotenie tehotných, maternity photo, fotenie tehuliek.

 

Najlepšie obdobie na tehotenské fotenie je medzi 28.–36. týždňom tehotenstva, kedy už bruško pekne vidno a maminka sa cíti ešte veľmi dobre. Termín fotenia odporúčam dohodnúť minimálne 2 - 4 týždne pred plánovaným fotením - telefonicky, e-mailom, alebo správou cez Facebook alebo Instagram, aby sme si mohli dohodnúť všetky podrobnosti o fotení aj na základe vašej predstavy.

Fotenie môže prebiehať v mojom foto štúdiu, u vás doma alebo v exteriéri. Záleží len na vás, aký štýl fotografie sa vám páči viac. 

Fotenie trvá 1 až 2 hodiny v závislosti od vybraného balíčka, prípadne spolupráce detičiek, ak už nejaké máte. Z nafotených záberov vám do 2 pracovných dní od fotenia pošlem galériu fotiek, z ktorých si vyberiete zábery na ďalšie spracovanie a tlač. V rámci postprocesu upravujem svetelné a farebné pomery, kompozičné orezy, retuš pleti a ak je to potrebné aj jemnú korekciu postavy. Upravené fotografie odovzdávam cca od 2 - 4 týždňov od vášho výberu.

 

zavolať